Václav Černík

3D modelování a 3D tiskRozšířený 16hodinový kurz

Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Parametrické modelování v Onshape Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé

Chcete si vytvořit vlastní pokročilejší model pro tisk na 3D tiskárně? Vyzkoušet si zajímavé techniky jako chemické vyhlazování vytištěných modelů, práci s magnety, tvorbu závitů a další? Po tomto kurzu zvládnete parametrické modelování a budete snadno tvořit i složitější 3D modely.

Chcete s 3D tiskem a modelováním teprve začít? Ničemu to nevadí, připravím pro Vás předem materiály, které vás seznámí se základními principy 3D tisku a kurz pak bez problémů zvládnete. Případně můžete nejdříve absolvovat kurz 3D tisku pro začátečníky.

Cena kurzu: 1 395 Kč (při využití příspěvu MPSV, standardní cena je 7 750 Kč)

  • Příspěvek MPSV je podmíněn přihlášením 30 dnů před konáním kurzu.
  • Faktura musí být psaná přímo na účastníka, ne na firmu nebo školu.
  • Příspěvek MPSV je dostupný komukoliv, kdo má zájem se vzdělávat. Může se jednat zaměstnané osoby, ekonomicky neaktivní, jako například rodiče na rodičovské dovolené, studenty nebo o nezaměstnané osoby registrované úřadem práce.
  • Podání žádosti na MPSV je jednoduché, se vším pomohu a navedu Vás.

Termíny a místo konání:
Kurz je v délce 16 h (po 60 min) a skládá se ze dvou prezenčních celodenních bloků a jednoho kratšího distančního bloku (online).

Aktuální termíny:

» Máte zájem o účast na kurzu? Nezávazně se přihlaste!

Obsah kurzu:

3D design pantu 3D design šroubu 3D design a práce s vektorovou grafikou 3D design krabičky

Z kurzu si odnesete vlastní vymodelovaný a vytisknutý předmět s magnetem uvnitř a samozřejmě další modely – vytištěné nebo připravené k tisku.

V průběhu kurzu bude pro Vás připraveno drobné občerstvení.

Reference od účastníků

Nezávazná přihláška na školení 3D modelování a 3D tisk (16 hodin)
Kontakt

Chcete získat více informací o školení? Napište mi na [email protected] nebo zavolejte (+420 720 154 715).