Václav Černík

3D modelování a 3D tiskRozšířený 16hodinový kurz

Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Parametrické modelování v Onshape Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé

Chcete si vytvořit vlastní pokročilejší model pro tisk na 3D tiskárně? Vyzkoušet si zajímavé techniky jako chemické vyhlazování vytištěných modelů? Po tomto kurzu zvládnete parametrické modelování a budete snadno tvořit i složitější 3D modely.

Chcete s 3D tiskem a modelováním teprve začít? Ničemu to nevadí, připravím pro Vás předem materiály, které vás seznámí se základními principy 3D tisku a kurz pak bez problémů zvládnete.

Kurz má omezenou kapacitu (8 účastníků), abych se mohl všem dostatečně věnovat. Aktuálně zbývají už jen poslední 2 volná místa.

Cena kurzu: 6 100 Kč

Cena 1100 Kč byla platná pro účastníky přihlášené 30 dní před konáním kurzu přes portál MPSV. Nyní je možné se přihlásit bez příspěvku.

Termíny a místo konání:
Kurz je v délce 16 h (po 60 min) a skládá se ze dvou prezenčních celodenních bloků a jednoho kratšího distančního bloku (online).

» Máte zájem o účast na kurzu? Nezávazně se přihlaste!

Obsah:

Z kurzu si odnesete vlastní vymodelovaný a vytisknutý předmět s magnetem uvnitř a samozřejmě další modely – vytištěné nebo připravené k tisku.

V průběhu kurzu bude pro Vás připraveno drobné občerstvení, v místě konání bude možnost oběda.

Reference od účastníků mých kurzů

Nezávazná přihláška na školení 3D modelování a 3D tisk (16 hodin)

Kontakt

Chcete získat více informací o školení? Napište mi na [email protected] nebo zavolejte (+420 720 154 715).