Václav Černík

Školení (nejen) pro učitele

Exkluzivní nabídka – absolvujte dvoudenní kurz 3D modelování a 3D tisku (naučíte se od základů modelovat pro 3D tisk a mnoho dalšího) za skvělou cenu 1395 Kč! Kurz je vhodný pro pedagogy i nepedagogy.
» zúčastnit se můžete v Ostravě, Pardubicích, Praze nebo i dalších městech
» více informací a přihláška zde

Nabízím školení, která poskytnou všechny potřebné znalosti a dovednosti k úspěšnému zavedení 3D tisku nebo programování do výuky, vhodná jak pro učitele, tak pro zájemce mimo pedagogickou oblast. Jako lektor s dlouholetými zkušenostmi vám zaručuji osobní přístup a podporu během celého kurzu. Přihlaste se a objevte nové možnosti ve své práci!

Chcete získat více informací o školení? Napište mi na [email protected] nebo zavolejte (+420 720 154 715).
Mohu přijet přímo k Vám do školy nebo na místo, které si vyberete. Všechna školení je možné financovat ze šablon.

3D tisk a 3D modelování: základní kurz

Školení 3D tisk a 3D modelování Školení – Tinkercad Školení 3D tisk a 3D modelování Školní výstava 3D tisku

Jste začátečníci v 3D tisku nebo teprve uvažujete o pořízení 3D tiskárny do školy a rádi byste se s touto technologií nejdříve seznámili? Tento kurz je pro vás ideální.

Cena a rozsah: 2 300 Kč (8 x 45 min – akreditováno DVPP)

Termín a místo konání: bude stanoveno podle preferencí zájemců

» Máte zájem o účast na kurzu? Nezávazně se přihlaste!

Výhodná nabídka pro školy, MAP a další instituce: zaujalo Vás nabízené školení a rádi byste, abych přijel přímo k Vám a školil Vaši skupinu pedagogů? Ozvěte se mi!

Obsah:

Z kurzu si odnesete vlastní vymodelovanou a vytisknutou klíčenku – ideální jednoduchý projekt, na kterém se mnohé naučíte :-) V průběhu kurzu bude pro Vás připraveno drobné občerstvení.

Reference:

3D tisk a 3D modelování: pro pokročilé

Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Parametrické modelování v Onshape Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé Školení 3D tisk a 3D modelování pro pokročilé

Zvládáte tisk stažených modelů a jednoduché modely si dokážete vymodelovat v TinkerCADu? Chcete se posunout dále? Přijďte na tento kurz – vyzkoušíte si parametrické modelování, tvorbu algoritmů nebo třeba chemické vyhlazování výtisků.

Cena a rozsah: 2 300 Kč (8 x 45 min – akreditováno DVPP)

Tip: absolvujte v červnu v Praze dvoudenní kurz 3D modelování a 3D tisku (naučíte se od základů modelovat pro 3D tisk a mnoho dalšího) za skvělou cenu 1395 Kč! Více informací

Termín a místo konání: bude stanoveno podle preferencí zájemců

» Máte zájem o účast na kurzu? Nezávazně se přihlaste!

Výhodná nabídka pro školy, MAP a další instituce: zaujalo Vás nabízené školení a rádi byste, abych přijel přímo k Vám a školil Vaši skupinu pedagogů? Ozvěte se mi!

Obsah:

Z kurzu si odnesete vlastní vymodelovaný a vytisknutý předmět s magnetem uvnitř. V průběhu kurzu bude pro Vás připraveno drobné občerstvení.

Reference:

3D tisk a 3D modelování: pro pokročilé (rozšířený 16h kurz)

Chcete si vytvořit vlastní model pro tisk na 3D tiskárně? Vyzkoušet si zajímavé techniky jako chemické vyhlazování vytištěných modelů, práci s magnety, tvorbu závitů a další? Na tomto kurzu se naučíte základy parametrického modelování a budete snadno tvořit i složitější 3D modely.

Cena kurzu: 1 395 Kč (při využití příspěvu MPSV, standardní cena je 7 750 Kč)

Příspěvek MPSV je podmíněn přihlášením 29 dnů před konáním kurzu
Faktura musí být psaná přímo na účastníka, ne na školu nebo firmu.
S podáním žádosti na MPSV si nedělejte starosti, se vším pomohu a navedu Vás.

Zúčastnit se můžete v Ostravě, Pardubicích, Praze nebo i dalších městech.

» Více informací o tomto kurzu

3D design pantu 3D design šroubu 3D design a práce s vektorovou grafikou 3D design krabičky

Algoritmizace a programování s využitím Scratch

Školení algoritmizace a programování s využitím Scratch

Plánujete začít s tzv. novou informatikou a rádi byste využívali Scratch? Na tomto školení vás seznámím nejen se Scratchem, ale také obecně s algoritmizací a programováním. Budeme využívat dostupnou metodiku z projektu iMyšlení, díky čemuž budete mít ušetřenou práci s přípravami a po absolvování rovnou budete moct začít algoritmizaci a programování učit.

Cena a rozsah: 1 900 Kč (8 x 45 min – akreditováno DVPP)

Termín a místo konání: bude stanoveno podle preferencí zájemců
(tento kurz může proběhnout i jako webinář)

» Máte zájem o účast na kurzu? Nezávazně se přihlaste!

Reference:
„Tento kurz bychom doporučili všem, kteří chtějí využívat program Scratch při realizaci výuky "nové" informatiky, a to jak úplně začínajícím, tak i těm, kteří už nějakou zkušenost s tímto programem mají, neboť je možné porovnat styl výuky, přiučit se něco nového nebo jen získat jiný náhled při řešení stejného problému.“ Aleš Pařil, ZŠ Osvobození Pelhřimov

Něco dalšího? :-)

Mohu vám předat zkušenosti s využíváním Micro:bitů ve výuce nebo vás mohu naučit používat různé interaktivní výukové aplikace, které vám usnadní práci a zinteraktivní výuku.

Mohu k Vám přijet pomoci s realizací projektového dne (aktivita v rámci šablon) zaměřeného na 3D modelování a 3D tisk.

Rád se učím nové věci. Pokud potřebujete ve škole pomoci s jiným tématem, dejte vědět – pokud na to budu stačit, rád pomohu, případně odkážu na další odborníky.